ÜRITUSED

Avasta Villa Andropoffi lummav merevaatega restoran, mis ootab sind ettetellimisel nii era- kui ka firmaüritusteks ja seminarideks. Meie omanäolises ja ajalooliselt lummavas restoranis on kaks kaartega eraldatud saali, suuruses 100m² ja 130 m², mis kokku mahutavad kuni 200 külalist.

See on ideaalne paik suurejooneliste sündmuste korraldamiseks, pakkudes imelist merevaadet ja meeldejäävat atmosfääri. Olgu tegemist piduliku õhtusöögiga, äriseminariga või erilise tähistamisega, Villa Andropoffi restoran pakub unustamatut elamust ja kohandatud teenust, et sinu sündmus oleks tõeliselt eriline.

Puhkekeskuses on kokku 6 luksuslikku peamaja korterit, 19 suurt neljakohalist ridaelamu korterit ning 19 hubast kahekohalist korterit, mida on võimalik ühendada suurema ridaelamu osaga,
et mahutada kõiki ürituse külalisi.

Voodikohti meie puhkekeskuses:

Voodikohad kokku 138
Lisakohti diivanil 19
Lisavoodid kokku 26

Mahutavus kokku 183

Broneeri oma üritus juba täna ja lase meil luua sulle ja sinu külalistele meeldejääv kogemus!

SEMINARID

 

Lennukad ideed, parimad mõtted ja edasiviivad plaanid linnakärast eemal lummava Valgeranna merekohinaga ranna ääres. Seminariruumid mahutavad kuni 100 külalist ning ruumid on võimalik paigutada teatri-, klassiruumi-, diplomaadi- või vastuvõtustiilis.

Mõttetegevusele ja jala sirutamiseks saab vaheldust metsas ja rannas jalutamisega, meeskonnamängude ja matkadega.

Peahoone avar, kauni merevaatega seminariruum koos vajaliku tehnikaga (dataprojektor, ekraan, TV, pabertahvel, wifi) mahutab kuni 100 inimest. Grupitööde puhul on võimalik kasutada peahoone erinevaid ruume, baari ruumi ja ka restorani saale.

ERAÜRITUSED

Kordumatud helged pulmad, suurejoonelised juubelid,
rõõmsad kokkutulekud kui ka väärikad ärasaatmised –
oleme teie jaoks olemas igaks eraürituseks, mida tähistada soovite.

 

Pidude läbiviimiseks pakume erinevas suuruses restorani ruume ning majutust. Koostöös selgitame välja iga peo jaoks sobiva lahenduse!

FIRMAPEOD 

 

Aasta kokkuvõtted, vastuvõtud, suvepäevad, talvepäevad või jõulupeod – põhjus pole oluline. Meie hoolitseme, et teie firmapidu oleks edukas, õhtusöök maitsev ja meeleolu hea.

Kõiki külalisi saab majutada meie puhkekeskuse külaliskorterites nii, et kõigil on mõnusalt ruumi.

VÕTA ÜHENDUST

    Proceed Booking