Uudised
Vaba aeg Prindi

Villa Andropoff`i suurimaks atraktsiooniks on loomulikult kaunis liivarand, mis asub ainult mõne sammu kaugusel peamajast. Rand pakub tegevust igale puhkajale - võimalus on täiustada oma jumet päikese all, supelda lainetes, ehitada liivalosse, harrastada sportlikke mänge või lihtsalt nautida jalutuskäike merekohina saatel.

 

Lisaks rannarõõmudele on võimalik mõnusalt aega veeta Villa Andropoff`ist mõnesaja meetri kaugusel asuval uuel 18-rajalisel golfiväljakul. Kui ei ole selle mänguga veel tuttav, siis saab kätt proovida harjutusväljakul või läbida koolitus. Kui aga golfi mängimine selge ja greencard olemas, siis kindlasti pakuvad väljaku rohked järved ning künkad piisavalt suurt väljakutset igale harrastajale.

 

Uudseks ja väga populaarseks ajaveetmise kohaks on saanud meie territooriumi ligidal asuv Valgeranna Seikluspark. See on omalaadne väljakutse ning iseenda proovilepanek, mis pakub nii keha kui vaimu arendavat tegevust igaühele - vanusest, soost ja füüsilisest vormist sõltumata.

 

Rühmadel (alates 10 in.) on võimalus ette tellides mängida meie suurel territooriumil ja ümbruskonna metsades erinevaid seiklusmänge nagu fotojaht, Filmifestival ja NoEasyDay - need on mängud, mis tasuvad proovimist ning need sobivad väga hästi näiteks seminaripäeva täiendamiseks.

 

Võimalusi aja veetmiseks leiab veelgi. Baaris on võimalik mängida piljardit. Villa Andropoff`il on olemas veel laste mänguväljak ja võrkpalliplats. Talvel on võimalik käia liivaluidetes kelgutamas ning rahulikus männimetsas suusatamas. Lisaks kõigele on kaunis kuurortlinn Pärnu meist ainult 8 kilomeetri kaugusel, kus meelepärase tegevuse leiavad Teile Villa Andropoff´i abivalmid töötajad.

Villa Andropoff
Valgeranna küla, 88326 Audru vald, Estonia
Telefon: (+372) 444 3453   
E-post: info@andropoff.ee