Uudised
Pakume lisatööd!
16.05.2022
Meeldejäävad pulmad Prindi

Kutsume Teid veetma oma elu ühte meeldejäävamat päeva Villa Andropoffis.

 

Villa Andropoffi teeb ideaalseks pulmakohaks looduskaunis asukoht, sest mis saab olla veel romantilisem kui pulm merekaldal koos ilusa päikeseloojanguga. Lisaks kaunile liivarannale ning merele, loob romantilise õhkkonna ka maja omapärane arhitektuur. Suurepäraseks teeb Villa Andropoffi ka see, et restoran mahutab kuni 150 külalist ning ka siis jääb piisavalt ruumi jala keerutamiseks. Lisaks on võimalus majutada 144 pulmakülalist ning seda ilma lisakohtadeta!

 

Villa Andropoffis on korraldatud pulmapidusid juba mitmeid aastaid. Populaarseimaks ajaks on saanud loomulikult suvi, aga kogemuste pagas näitab, et pulmi saab suurepäraselt korraldada ka teistel aastaaegadel. Meie maja ootab abiellu astujaid aastaringselt!

 

Pole tähtis, kas otsustate seda päeva veeta kahekesi või suure hulga sõpradega, meie aitame korraldada Teie tähtsat päeva täpselt nii nagu Teie seda soovite. Iga pruutpaari soovidega tegeldakse individuaalselt, sest ainult nii saavad paika just need detailid, mis teevad sellest Teie hetke! Küsi pakkumist siit.

 

Meeldejäävate hetkedeni!

Villa Andropoff
Valgeranna küla, 88326 Audru vald, Estonia
Telefon: (+372) 444 3453   
E-post: info@andropoff.ee